Великобритания для чайников. Сергей Притула в Квартале 95

Аватар пользователя uclub

Притула: Нас в школі вчать трохі не той англійської мови, яку треба вчити.

Ми вчимо мертву, якою ніхто зараз не спілкується.

У нас якось любов до іноземної мови привівається з-під палки.

Треба англійську мову вчити з першого класу (Степан: Я бы акушеров брал сразу англичан)

Про своє перебування у Лондоні: Я довго не міг зрозумити, чому мене називають Mate (Мейт) – «Hi, Mate!». Я кажу «Я Сергій!», вони: «OK, Mate.»  Виявилося, що Mate – це пацан, «Hi, Mate!» - «Привіт, пацан», «Ей, пацан». (Uclub: Тут Притула не зовсім точний. Насправді, Mate – це напарник, товарищ.  Наприклад, roommate – сусід по кімнаті, квартирі, classmate – однокласник).

У районы Лондона, де я жив, неподалік від аеропорта Хітроу, нас українців було стільки, що можна було  йти на вулиці і закричати «Гей, хлопці!» - обов’язково хтось вийде.

Кожну суботу зранку я їздив 111-м автобусом на работу. Англійці і індуси на вихідних не працюють. Для цього є українці, литовці, поляки і араби. Заходиш в автобус і дивишся на тих красивих дівчат. І кажеш «Доброго ранку, дівчата!» і ті: «Доброго ранку!» - хором. Піднімаєшся на другий поверх автобуса – стоять хлопці у бойсах. «Доброго ранку, хлопці!» - «Здоров. Здоров. Здоров.» Отак і пізнєш своїх – наші дівчата найсвмпатічніші з усієї товпи, а хлопці – у бойсах.

Великобритания для чайников - см. видео: